Monthly Archives Ekim 2009

Vajinismus Nedir

vajinismus

Vajinismus kısaca vajina etrafındaki kasların kasılarak cinsel birleşmenin gerçekleşmemesini yada çok acı verici hale gelmesine neden olması olarak tanımlanır. Vajina girişini çevereleyen baskın kas grubu “; Pubik Kaslar”;olarak adlandırılır, bunlar düz kas grubudur ve refleks olarak çalışırlar. Vajinismusda yaşanan kasılma istem dışıdır ve asla kadının kendi kontrolünde değildir.

Tampon kullanımında, ilk cinsel birleşmede, yada jinekolojik muayenesinde ortaya çıkabilir.

Pubik kaslar tamamen kişiden bağımsız çalışır. Kişinin istediğine bağlı değildir. Ve vücudu korumaya yöneliktir.

Çiftlerin böyle bir hastalıktan haberi olmaması iki taraf içinde hayal kırıklığı ve zor zamanlar doğurabilir...

Devamını Oku

Medobiotin Tablet

Medobiotin tableti genelde sağlıksız ve ince saçlar için kullanılmaktadır. Medobiotin tableti saçları çoğaltığı gibi ince olan saç tellerinide kalınlaştırmada kullanılmaktadır. Benzer ilaçlara göre daha zor bulunan bir ilaçtır. Her ilaç gibi doktorun gözetiminde kullalması en uygundur. Ayrıca tırnaklarada iyi elmektedir. Kırılan tırnakları güçlendirir.

Devamını Oku

Preseed Kayganlaştırıcı-Nemlendirici

Preseed hamile kalamayan bayanlara yönelik üretilmiş bir kayganlaştırıcıdır. Vajine kuruluğu çeken bayanlarda ve sperm azlığı çeken erkekler içindir. Vajina sıvısına eş bir yapıya sahiptir. Böylece spermleri korumayı sağlıyor. En az vakina sıvısı kadar güvenlidir.  6 ay içinde hamile kalamayan bayanların doktora başvurumaları gerektiği belirtilir.

Devamını Oku

Kalıcı Makyaj

Sabah uyandığınızda kendinizi çirkin görmeye dayanamıyoranız, denize makyajlıda girebilmeyi istiyorsanız kalıcı makyaj tam size göre. Ağladığınızda makyajınız bozulmaz, her daim makyajlı olursunuz. Tabi bununda ufak bedelleri var.  Fiyat olarak 200 tl göz için alt ve üst toplam fiyattır. Sadece üsttü ise 150 tl’dir. Dudak ve kaş içinde yine 200-300 tl arası fiyatlar vardır. Fakat daha önemlisi yapılırken ki acı ve sonrasında oluşan şişlik. 1-2 gün süren şişlik oluşabiliyor. Yapılan olay tamamen bitkiseldir. Ömrü ise ortalama 3 senedir

Kalıcı Makyaj
Devamını Oku

Sarev 2011 – 2012 Koleksiyonu

2009 – 2010 koleksiyonundaki yaz sezonu ürünleriyle büyük beğeni ve ilgi çeken SAREV; exclusive grubu nevresim takımlarından ALEXA ile sonbaharda da çokbüyük etkiler bıracak gibi.

SAREV, sonbahar sezonunu, sadelikle ihtişamı bir arada sunan ALEXA ile karşılıyor. Desenindeki parıltılarla geçmişi ve günümüzü yanıtsan ALEXA; zarif çizgilerinin yanı sıra cesur hatlarıyla da dikkat çekiyor. Yaldız baskı tekniği kullanılarak çift kişilik ebatlarda, %100 pamuk satenden üretilen ALEXA; antibakteriyel ve sanforized (çekmezlik garantili) özelliklerine sahip.

Devamını Oku

Kadın mı erkek mi seksi başlatmalı?

Kadın mı erkek mi seksi başlatmalı?

Aşkın temelini araştıran uzmanalara göre aşkı başlatan kadındır. Çünkü erkek sekse her zaman hazırdır. Kadın istediği için seks başlar ve erkek sonradan davet edilir. Kadında seks ise önce burunda başlar. Erkeğinin kokusunu alan kadın seks için uyarılır ve kadın tarafından sinyaller gönderilir. Hiç bir zaman erkek tarafından başlatılmaz.

Tüm bunlara rağmen çoğu türk bilimci ise Türkiyede işlerin böyle yürümediğini, bir çok nedenlerden ötürü seksin erkeğin başlattığını savunmaktadır.

Devamını Oku

Bebek Yeleği Örneği

Bebek Yeleği Örneği

Bebek Yeleği Örneği

Kız çocuklarına çok uygun olabilecek tatlı şirin bir bebek yelek modeli. Büyük halini görmek için üzerine tıklayınız. Renk seçimi ve model benim çok hoşuma gitti. Sizinde fikirlerinizi almak isteriz.

Devamını Oku