10 Adımda Sabah Güzel Görünün

Güzel Görünün

Güzel Görünün

Sabah aynaya baktığınızda karşılaştığınız görüntüden memnun kalmak istiyorsanız, önlemi geceden almaya başlayın. Doğru ürünleri kullanarak ve yöntemleri uygulayarak, ertesi gün için akıllı yatırımlar yapabilirsiniz.

 1. SAÇINIZI YAĞDAN ARINDIRIN
  Sabah uyandığınızda yağlanmış saçlarla karşılaşmak istemiyorsanız, kuru saçlar için olan şampuanlardan destek alın. Gece saç diplerine biraz şampuan sürün. Şampuan diplere ulaşan yağı hemen emecektir.
 2. YARA BANDINDAN YARARLANIN
  Sivilcenin üzerini makyajla kapatmak yerine hidrokortizonu deneyebilirsiniz. Yatmadan önce sivilcenin üzerine enflamasyonu azaltan hidrokortizonlu bir kremsürün ve üzerine bir yara bandı  yapıştırın. Böylece sabah sivilceniz daha küçük ve daha az kırmızı görünür.
 3. GECE ATIŞTIRMAYIN
  Sabah dümdüz bir karınla uyanmak istiyorsanız, yatmadan 2 saat önce yemek yemeyi bırakın.
 4. BOL BOL REZENE ÇAYI İÇİN
  Şikinliği giderdiği için akşam rezene çayı içtiğinizde sabah daha düz bir karınla uyanabilirsiniz. Lezzet katmak için biraz limon suyu katabilirsiniz.
 5. ODANIZDA BUHAR YARATIN
  Yüzünüzü yıkadıktan sonra duşu açıp sıcak suyu akıtın kapıyı kapatın ve cildinizin buharı emmesi için bir süre bekleyin. Daha sonra içinde hiyalüronik asit bulunan bir krem sürün.
 6. CİLDİNİZE ENERJİ KATIN
  Sabah daha hızlı canlanmak için cildinize nemlendiriciden önce; yumuşatıcı frenk üzümü, yeşil kahve ve beyaz çay özleri içeren bir tonik sürün.
 7. BALIN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN
  Balın iyileştirme özlliği; göz çevresindeki kırışıklıkları, şişkinlikleri ve ve koyu halkalarıda azaltmada etkili. Hücrelerin yenilenme hızını artıran protein zengini içeriklere sahip bir göz kremi kullanın.
 8. FÖNÜNÜZ KALICI OLSUN
  Piyasadaki fön sabitleyici spreyler içindeki keratin proteinleri ve ısı ile etkileşen formülü sayesinde düzleştirme etkisini üç gün boyunca koruyor.
 9. GECE MACUNU AYRI OLSUN
  Yatmadan önce dişlerinizi fırçalasanız bile sabah kötü bir ağız kokusuyla uyanmanız kaçınılmaz. Akşam yemeği sonrasında dişleri ve dili gece ağızda bakteri üremesini önleyen özellikte bir diş macunu ile fırçalayın.
 10. KARIŞIK İÇKİDEN UZAK DURUN
  Alkol sizi susattığı gibi kan damarlarını genişleterek kızarık bir cilt tonuna ve şişkinliğe davetiye çıkarır. İçtiğiniz her alkol kokteylinden sonra içinde limon dilimi bulunan bir bardak su için.

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>